Atrakcje regionu

Z nami nie będziesz się nudził!

Region Przemeckiego Parku Krajobranowego znany jest z czystych jezior, licznych ośrodków wypoczynkowych, centrów sportów wodnych, sporej połaci lasów, a także stadnin koni oraz ośrodków jeździeckich, co stwarza idealne warunki do uprawiania turystyki aktywnej. Gęsta sieć znakowanych szlaków turystycznych pieszych i rowerowych przyciąga co roku sporą rzeszę turystów z Polski jak i z zagranicy.
Brenno zaś to typowa miejscowowść letniskowa - punkty gastronomiczne, dyskoteki, wypoczynek nad jeziorem, sporty wodne, strzeżona plaża, konie, kręgle, korty tenisowe, aqua park. Wszytsko to mozna znaleźć w Brennie i pobliskich miejscowościach.

Wakacje były bardzo fajne, jest tam trampolina, fajny plac zabaw z orlim gniazdem. Do plaży jest bardzo blisko. Spałam w takim fajnym trójkątnym domku, a moja sypialnia była na górze po takich fajnych schodach.
Serdecznie wszystkim polecam. Ośrodek czysty i zadbany. Bardzo miły właściciel. Dzieci miały raj na placu zabaw 🙂 świetna lokalizacja, do plaży kilka kroków. Jeśli tylko będzie miejsce, to za rok na pewno zagościmy w Campus Karolina. Pozdrawiam
Super miejsce, super klimat. Domek Sudety Lux jak nazwa mówi. Polecamy i na pewno wrócimy!
Miejsce godne wypoczynku i relaksu. Domki cudowne, czyste, zadbane, położone w lasku sosnowym, i najważniejsze to …. cisza i integracja z przyrodą. Zastanawiam się już na następne wakacje w tym pięknym miejscu.
Maja Kędzior10 lat
Mircia Szabłońska
Gabriela Garnek
AN Na

Atrakcje