O nas

Zapraszamy na wczasy nad jeziorem pary, rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, a także osoby poszukujące chwili odprężenia w samotności.
Campus Karolina to gościnny kompleks wypoczynkowo - wczasowy położony nad samym jeziorem w Przemęckim Parku Krajobrazowych. Ośrodek położony jest w lesie sosnowym i panuje tu szczególny mikroklimat bogaty w jod, korzystny dla zdrowia, a w szczególności dróg oddechowych.

Nasi goście mają do dyspozycji szeroki wachlarz atrakcji (zobacz Atrakcje), domki z pełnym węzłem sanitarnym (zobacz Domki Wypoczynkowe) oraz placem zabaw dla dzieci (domek na drzewie „orle gniazdo”, zjeżdżalnie, huśtawki, bujaczki, konik, duża piaskownica oraz trampolina) i boiskiem do gier plażowych.

Nasz ośrodek znajduje się na ogrodzonym, przestronnym terenie 25 000m2. Lokalizacja jest komfortowa dla wypoczynku i bezpieczna dla dzieci. Na terenie znajduje się 30 domków letniskowych oraz dwa parkingi dla naszych gości.

Kochamy zwierzęta i doskonale rozumiemy jak ważne są dla naszych Gości. Campus Karolina z pewnością należy zaliczyć do miejsc przyjaznych Twojemu pupilowi i z wielką przyjemnością witamy ich w naszych progach.

Wakacje były bardzo fajne, jest tam trampolina, fajny plac zabaw z orlim gniazdem. Do plaży jest bardzo blisko. Spałam w takim fajnym trójkątnym domku, a moja sypialnia była na górze po takich fajnych schodach.
Serdecznie wszystkim polecam. Ośrodek czysty i zadbany. Bardzo miły właściciel. Dzieci miały raj na placu zabaw 🙂 świetna lokalizacja, do plaży kilka kroków. Jeśli tylko będzie miejsce, to za rok na pewno zagościmy w Campus Karolina. Pozdrawiam
Super miejsce, super klimat. Domek Sudety Lux jak nazwa mówi. Polecamy i na pewno wrócimy!
Miejsce godne wypoczynku i relaksu. Domki cudowne, czyste, zadbane, położone w lasku sosnowym, i najważniejsze to …. cisza i integracja z przyrodą. Zastanawiam się już na następne wakacje w tym pięknym miejscu.
Maja Kędzior10 lat
Mircia Szabłońska
Gabriela Garnek
AN Na

Skorzystaj z naszych atrakcji

Na miejscu

wędkarstwo, duży zadaszony grill, plac zabaw dla dzieci, plaża

Turystyka aktywna

nordic walking, spływy kajakowe, kort tenisowy, szlaki kajakowe

Dla dzieci

mini zoo we Włoszkowicach, centrum zabaw dla dzieci we Włoszakowicach,

Wycieczki specjalne

wieża widokowa w Olejnicy, wake park w Sławie

Mapa atrakcji

Region Przemeckiego Parku Krajobranowego znany jest z czystych jezior, licznych ośrodków wypoczynkowych, centrów sportów wodnych, sporej połaci lasów, a także stadnin koni oraz ośrodków jeździeckich, co stwarza idealne warunki do uprawiania turystyki aktywnej. Gęsta sieć znakowanych szlaków turystycznych pieszych i rowerowych przyciąga co roku sporą rzeszę turystów z Polski jak i z zagranicy.
Brenno zaś to typowa miejscowowść letniskowa - punkty gastronomiczne, dyskoteki, wypoczynek nad jeziorem, sporty wodne, strzeżona plaża, konie, kręgle, korty tenisowe, aqua park. Wszytsko to mozna znaleźć w Brennie i pobliskich miejscowościach.

Brenno Ostrów - Campus Karolina

Napisz do nas!

Adres

Adres: Ośrodek wypoczynkowy "Campus Karolina"
ul. Plażowa 27, 64-150 Brenno-Ostrów
Telefon: tel. (65) 54-94-063
tel. 795 14 15 14
EMail: biuro@campuskarolina.com.pl